solidarnosc logo oficjalne 400[PODZIĘKOWANIE] Zdzisław Kubziakowski, kolega-związkowiec z częstochowskiego Teatru, składa serdeczne podziękowania, w szczególności Zarządowi Regionu Częstochowskiego NSZZ „Solidarność” i Organizacji Zakładowej ZF Automotive Systems Poland (d. TRW), za pomoc finansową udzieloną na zakup protezy.
Życzymy pomyślnej rehabilitacji i przypominamy, że zbiórka wciąż trwa (potrzebna kwota nie została jeszcze osiągnięta). Szczegóły poniżej.

Jeden z wieloletnich członków Związku, jeden z liderów organizacji związkowej w częstochowskim Teatrze, potrzebuje pilnie pomocy na zakup protezy nogi oraz rehabilitację. Zapomogi udzieliły już macierzysta organizacja związkowa i Zarząd Regionu. Prosimy organizacje związkowe o wsparcie leczenia Kolegi, o wpłaty na rachunek Regionu: PKO BP SA I Oddział w Częstochowie, 29 1020 1664 0000 3802 0129 1194, z dopiskiem: Darowizna z przeznaczeniem na leczenie członka Związku.
Zbiórka jest prowadzona również na portalu Mammoc.pl: LINK.

Od sierpnia 2014 1072080