2017 04 19 legitymacja elektroniczna

W celu uzyskania nowej legitymacji członkowie organizacji związkowej muszą podpisać wypełniony przez władze wykonawcze organizacji wniosek. Wnioski należy wcześniej wydrukować na drukarce kolorowej w formacie a4 (link), można też je otrzymać w biurze Regionu przy ul. Łódzkiej 8/12 w Częstochowie.

Użytkownicy legitymacji skorzystają z przywilejów związanych z jej posiadaniem (link). Na podstawie nowej legitymacji będzie weryfikowana przynależność związkowa w biurach Regionów, np. w ramach pomocy prawnej. Komplet wniosków danej organizacji należy złożyć w biurze Regionu, który dokona zamówienia na wyprodukowanie legitymacji przez Komisję Krajową. Legitymacje są bezpłatne. Uwaga! W przypadku braku dokładnej informacji na temat daty przystąpienia do Związku prosimy opodanie daty orientacyjnej, np. rok lub rok i miesiąc.

2019 05 21 gs384 385

2019 05 21 gs384 385