Wybory w Związku na kadencję 2018-2022 Więcej informacji

2018 02 08 sebastian zdziechowicz

W czasie ubiegłorocznego Festynu Rodzinnego "Solidarności" w podlublinieckich Kochcicach Zarząd Regionu zorganizował loterię fantową, a Organizacja Zakładowa NSZZ "Solidarność" TRW Polska - zbiórkę publiczną na rzecz sparaliżowanego Sebastiana Zdziechowicza, syna członkini Związku.
Pomoc na leczenie i rehabilitację Sebastiana jest wciąż potrzebna - możemy to w prosty sposób zrobić przekazując 1% podatku przy wypełnianiu corocznych deklaracji podatkowych. Dane do wpisania do PIT - KRS: 0000393013, numer subkonta: 1020 Sebastian Zdziechowicz.

urna wyborcza 200 plotno

2017 12 21 wlokniarz karnet wzor 2018