Wybory w Związku na kadencję 2018-2022 Więcej informacji

zf trw 15012 lutego Komisja Zakładowa NSZZ "Solidarność" spotkała się z Dyrekcją ZF TRW Polska Sp. z o.o. w Częstochowie w ramach rokowań w toczącym się sporze zbiorowym dotyczącym uzgodnienia wzrostu wynagrodzeń pracowników firmy.
Podczas spotkania strony uzgodniły kompromisowy projekt porozumienia, który Dyrekcja zobowiązała się przesłać do akceptacji Zarządowi ZF. Jednocześnie strona związkowa przekazała pracodawcy projekt porozumienia dotyczącego organizacji pracy dla pracowników produkcji w systemie trzyzmianowym. Więcej informacji: link.

urna wyborcza 200 plotno

2017 12 21 wlokniarz karnet wzor 2018