2019 07 25 ksm

Krajowa Sekcja Młodych zaprasza do udziału w Forum Młodych NSZZ "Solidarność", które odbędzie się w Zakopanem w dniach 4-6 września 2019 r. Zgłoszenia do 31 lipca 2019 r.

Będzie to konferencja, podczas której młodzi członkowie Związku oraz zaproszeni goście będą rozmawiali o roli związków zawodowych we współczesnej gospodarce, możliwościach zmian w ruchu związkowym, wizerunku związków zawodowych, współpracy z organizacjami studenckimi, a także o problematyce młodych osób na rynku pracy i możliwych działaniach na rzecz poprawy tej sytuacji.
Hasłem przewodnim Forum będzie "Przyszłość jest dziś - młodzi w NSZZ Solidarność"; program: >>>>>, zgłoszenie: >>>>>. Uprasza się o potwierdzenie obecności do dnia 31 lipca 2019 r. mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub tel.: 609 180 541, 536 921 838.

Od sierpnia 2014 1072028