BIURO REGIONU: Załatwiamy sprawy telefonicznie lub mailowo Więcej informacji

Biuro Szkoleń i Rozwoju Związku Komisji Krajowej informuje, że we wrześniu 2019 r. w Gdańsku zostanie przeprowadzone szkolenie: "Redagowanie internetowych stron związkowych".
Biuro Szkoleń zaprasza osoby zajmujące się związkowymi stronami internetowymi i ich redagowaniem oraz osoby, które planują rozpoczęcie takiej działalności. Szkolenie potrwa 2 dni, ma charakter warsztatowy, uczestnicy ćwiczą m.in. umiejętność pisania tekstów informacyjnych.
Więcej informacji o szkoleniu: >>>>>. Zgłoszenie: >>> (doc); >>> (pdf).

images/2020/2020-05-05-porozumienie-z-prezydentem-duda-fot-marcin-zeglinski.jpg

porozumienie z pzu i pekao