2019 01 11 konwent przewodniczacych

11 stycznia 2019 r. obradujący w Warszawie konwent przewodniczących zarządów regionów i sekretariatów branżowych NSZZ "Solidarność" przekształcił się w sztab protestacyjno-strajkowy. W najbliższym czasie poinformuje o swoich działaniach, których celem jest realizacja stanowiska Komisji Krajowej z 11 grudnia ub.r., w której Związek zawarł listę postulatów.
Wcześniej odbyło się spotkanie z minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbietą Rafalską, która w imieniu rządu odniosła się do postulatów Związku. Zadeklarowała, że w najbliższym czasie poszczególni ministrowie rządu odniosą się pisemnie do stanowiska KK. Stanowisko z postulatami Związku >>>. Fot. Marek Lewandowski.

2018 12 10 gs381

Od sierpnia 2014 329927