images/kreski/jeden_za_wszystkich_200.pngZarząd Regionu informuje, że 9 września (we wtorek) przed siedzibą zarządu spółki Lidl Polska, a zarazem jej centrum dystrybucyjnym w Tarnowie Podgórnym koło Poznania, zostanie przeprowadzona pikieta.
Pikieta odbędzie się w ramach kampanii związkowej mającej na celu ustanowienie dialogu z pracodawcą, uznanie organizacji zakładowej, poprawę warunków pracy oraz przywrócenie do pracy zwolnionych działaczy związkowych. W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do członków NSZZ "Solidarność" Regionu Częstochowskiego o liczny udział w przeprowadzanej pikiecie. Prosimy wszystkie organizacje zakładowe zrzeszone w Regionie Częstochowskim o zadeklarowanie liczby osób chętnych do udziału w pikiecie i powiadomienie do 8 września Działu Rozwoju Związku Regionu, tel. 34 360 55 77, 607 193 244, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..
Transport z miejsca zbiórki (Rynek Wieluński, godz. 7.00) zapewnia Zarząd Regionu.