region czestochowski logo 2016 125 brMiło nam poinformować, iż delegatka do Krajowej Sekcji Nauki z organizacji związkowej Politechniki Częstochowskiej Marzena Pytel-Kopczyńska została wybrana członkiem Rady Krajowej Sekcji Nauki NSZZ „Solidarność” na obecną kadencję 2023-2028.
Z kolei Janusz Ziółkowski, przewodniczący Międzyzakładowej Organizacji Związkowej Nadleśnictwa Złoty Potok i Koniecpol oraz przewodniczący Międzyregionalnej Sekcji Pracowników Leśnictwa przy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Katowicach został członkiem Rady Krajowej Sekcji Pracowników Leśnictwa NSZZ „Solidarność”. Serdecznie gratulujemy!