2015 05 05 1430825445864

Wybory prezydenckie to wybory obywatelskie, a nie partyjne. "Solidarność" w ostatnich latach wskazywała kandydata, którego Związek popierał, ale dzisiejsze spotkanie jest historyczne. Po raz pierwszy podpisaliśmy umowę programową z kandydatem na prezydenta. Mogę powiedzieć już teraz do wszystkich członków Związku oraz wszystkich pracowników: głosujcie na Dudę! Oczywiście Andrzeja Dudę... - wezwał dziś (5 maja) podczas konferencji prasowej Piotr Duda, przewodniczący Komisji Krajowej.
Czytaj więcej (w tym treść umowy) na witrynie internetowej KK.

Od sierpnia 2014 1076013