2017 05 30 szkolenie

W dniach 29-30 maja Region Częstochowski NSZZ "Solidarność" zorganizował stacjonarne szkolenie dla związkowców.
Tematem tego dwudniowego szkolenia, które odbyło się w siedzibie Regionu przy ul. Łódzkiej 8/12 było tworzenie regulaminów pracy, regulaminów wynagrodzeń oraz funkcjonowanie zakładowych funduszy świadczeń socjalnych. W szkoleniu wzięła udział 25-osobowa grupa związkowców z całego przekroju organizacji zakładowych Regionu - z instytucji i firm.
Szkolenie, prowadzone przez związkowego prawnika mecenas Bożenę Kotarską, w przypadku zainteresowania innej grupy związkowców zostanie zorganizowane powtórnie.

Od sierpnia 2014 1073432