szkolenie 2016 04 07 01

W niedawnym (6-8 kwietnia) szkoleniu „Rozwój Związku - szkolenie podstawowe” uczestniczyli związkowcy z następujących zakładów pracy: II Urząd Skarbowy, Jeronimo Martins (sieć Biedronka), MOZO nr 1, MOZO nr 2,  Stacja Pogotowia Ratunkowego, ZF TRW Polska, MOZ Regionu Częstochowskiego, MPK i Urzędu Miasta Częstochowy.
Szkolenie prowadził Janusz Zabiega z Działu Szkoleń Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”. Obejmowało ono m.in. identyfikację i sposoby rozwiązywania problemów pracowniczych, czynniki determinujące pozycję związku zawodowego w zakładzie pracy oraz strategię rozwoju organizacji zakładowej NSZZ „Solidarność”. Końcowym elementem szkolenia było planowanie działań na rzecz rozwoju macierzystej organizacji związkowej przez wszystkich uczestników zajęć.
Program najbliższych szkoleń dostępny jest tutaj. Pozostają jeszcze wolne ostatnie miejsca. Zapraszamy.

szkolenie 2016 04 07 02

Od sierpnia 2014 1073326