spotkanie przewodniczacych 2016 03 22

22 marca w siedzibie Regionu obyło się spotkanie Przewodniczących Organizacji Związkowych, na którym gościli nadinspektor Katarzyna Nogańska, kierownik Oddziału PIP w Częstochowie, oraz Konrad Głębocki, poseł Prawa i Sprawiedliwości.
Nadinspektor Katarzyna Nogańska przedstawiła najnowsze zmiany w prawie pracy i przepisach dotyczących rodzicielstwa, a poseł Konrad Głębocki zmierzył się z serią pytań na bieżące tematy publiczne, zadawanych przez związkowców. Przewodniczący Zarządu Regionu Jacek Strączyński i zastępca przewodniczącego Dorota Kaczmarek przedstawili bieżące informacje z prac Prezydium i Zarządu Regionu. Relacja ze spotkania - w najbliższej "Gazecie Solidarności".

Od sierpnia 2014 1074131