doms bon 2020 2021

Region Częstochowski NSZZ "Solidarność" rozpoczyna dystrybucję bonów turystycznych o wartości 200 zł dla każdego członka Związku.
W biurze Regionu przedstawiciele tych organizacji zakładowych, które złożyły ankietę informacyjną o stanie członków związku na dzień 30 czerwca br. mogą odbierać bony 200 zł na wypoczynek w obiektach spółki DomS w Zakopanem, Spale i Jarnołtówku w Górach Opawskich w powiecie nyskim. Uwaga: z powodu konieczności przygotowania protokołu przekazania bonów konieczne jest wcześniejsze uzgodnienie terminu (najlepiej telefoniczne: tel. 34 360 55 70) .
Jednocześnie informujemy, że w przypadku braku ankiety organizacje nie będą miały możliwości odbioru bonów. Bon upoważniający do rabatu w kwocie 200 zł w ośrodkach spółki DomS, należącej do NSZZ "Solidarność", ważny jest od 1 sierpnia 2020 r. do 31 lipca 2021 r.

Gdzie można wykorzystać bon
Bony będzie można wykorzystać na nocleg wraz z wyżywieniem oraz zabiegi w Centrach Odnowy Biologicznej w:
• Ośrodku Hyrny w Zakopanem: www.hyrny.pl
• Willi Sienkiewiczówka w Zakopanem: www.willasienkiewiczowka.pl
• Ośrodkach Savoy i Żbik w Spale: www.savoy.com.pl
• Ośrodku Ziemowit w Jarnołtówku: www.osrodekziemowit.pl.
Jak zarezerwować pobyt
Rezerwacji można dokonać poprzez kontakt mailowy z recepcją wybranego ośrodka lub telefonicznie. W trakcie rezerwacji należy poinformować o chęci skorzystania z bonu. Przy rezerwacji poprzez Booking lub inne portale pośredniczące w sprzedaży usług DomS nie będzie możliwości realizacji bonu.
Na jakich warunkach można wykorzystać bon
• Pobyt minimum dwa noclegi.
• Wypoczynek z pełnym wyżywieniem (śniadanie, obiad, kolacja, bądź zamiennie śniadanie i obiadokolacja).
Czy bon łączy się z innymi promocjami DomS
Posiadacze elektronicznej legitymacji NSZZ Solidarność otrzymują dodatkowo 10% rabatu przy dokonaniu rezerwacji i po okazaniu legitymacji w trakcie rejestracji w recepcji. Rabat dotyczy wyłącznie posiadacza legitymacji. Bonu nie można zrealizować korzystając z ofert specjalnych i promocji.
Regulamin akcji promocyjnej DomS na 40 lat "Solidarności": LINK.

Od sierpnia 2014 1072990