region czestochowski logo 2016 150 brRegion Częstochowski NSZZ "Solidarność" zaprasza na szkolenie dla skarbników organizacji związkowych. Szkolenie odbędzie się w siedzibie Regionu przy ul. Łódzkiej 8/12 we wtorek 2 października 2018 r. w godzinach 9.00-15.00.

Grupa szkoleniowa może liczyć maksymalnie 20 osób. Szkolenie obejmuje następujące zagadnienia:
1. Podstawy prawne działalności finansowej organizacji związkowych.
2. Skąd związek ma pieniądze?
3. Na co związek może wydać pieniądze?
4. Przechowywanie gotówki.
5. Dokumentacja księgowa w organizacji związkowej.
6. Sprawozdawczość organizacji związkowej.
7. Inwentaryzacja kasy.
8. Obowiązki podatkowe organizacji związkowej.
9. Odpowiedzialność skarbnika.
Szkolenie jest bezpłatne. Szczegółowe informacje i zapisy na szkolenie do 26 września 2018 r. u kol. Anny Kubielskiej - telefonicznie: 34 360 55 80 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

Od sierpnia 2014 1069548