BIURO REGIONU: Załatwiamy sprawy telefonicznie lub mailowo Więcej informacji

lawendowe wzgorze

Karkonoski Pensjonat Lawendowe Wzgórze zapewni Ci komfortowy nocleg w starannie odrestaurowanej i urządzonej w eklektycznym stylu willi z zadbanym parkiem, ogrodem pełnym rododendronów, wrzosów i lawendy...

To Magiczna Przestrzeń dla Twojego wypoczynku w sercu Karkonoszy, którą możesz wypełnić tak, jak tylko zapragniesz. Poznaj urok Karkonoszy przez cały rok!
Stały rabat dla członków Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego "Solidarność" w wysokości 15% (do 2 dób pobytu), 20% (do 5 dób), 25% (powyżej 5 dób) na ofertę pensjonatu Lawendowe Wzgórze. Warunkiem udzielenia rabatu na zakupione usługi jest przedłożenie przez kupującego aktualnej Elektronicznej Legitymacji Cyfrowej członka Związku.
Rezydencja Lawendowe Wzgórze
Zachełmie 64, 58-562 Podgórzyn