Dwustuzłotowy bon dla członków NSZZ Solidarność Więcej informacji

doms bon 2020 2021

Od 1 sierpnia 2020 r. do 31 lipca 2021 r. każdy obecny członek "Solidarności" oraz osoby, które zdecydują się zapisać do Związku w trakcie trwania akcji otrzymają bon o wartości 200 zł na wypoczynek w ośrodkach wczasowych związkowej spółki DomS w Zakopanem, Spale i Jarnołtówku w Sudetach Wschodnich.

Bony dystrybuowane będą poprzez Zarząd Regionu. Bony będzie można wykorzystać na nocleg wraz z wyżywieniem oraz zabiegi w Centrach Odnowy Biologicznej w:
• Ośrodku Hyrny w Zakopanem: www.hyrny.pl
• Ośrodku Savoy w Spale: www.savoy.com.pl
• Ośrodku Ziemowit w Jarnołtówku: www.osrodekziemowit.pl.

images/2020/2020-05-05-porozumienie-z-prezydentem-duda-fot-marcin-zeglinski.jpg