2017 07 24 park linowy jura

Park Linowy Jura w podczęstochowskim Olsztynie zbudowany na naturalnym drzewostanie składa się z systemu tras, platform oraz przeszkód umieszczonych na linach: podestów, belek, drabinek i siatek, mostów oraz tyrolek.
Park zaprojektowany został tak, aby każdy, bez względu na stopień zaawansowania, mógł przejść trasę ciesząc się niezapomnianą przygodą. Na wszystkich śmiałków gotowych do zabawy czeka 37 jurajskich przeszkód, tworzących łącznie ponad 300 metrów tras. Dla wszystkich członków Związku zniżka 20 proc. na maksymalnie dwa bilety po okazaniu Karty Grosik lub legitymacji związkowej (drukowanej lub elektronicznej).

park linowy jura logoKontakt: Park Linowy Jura • Kühna 45 (obok baru Leśny) • Olsztyn • tel. 501 490 203 • www.parklinowyjura.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

popiersie warszyca cegielka 190

solidarni dla solidarnych