2017 05 11 szkolenie

W dniach 10-12 maja Region Częstochowski NSZZ "Solidarność" zorganizował szkolenie wyjazdowe pt. "Bycie liderem związkowym - to zobowiązuje".
Szkolenie prowadziła trenerka Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" Maria Kościńska. W szkoleniu wzięli udział związkowcy z Cemeksu Polska-Cementownia Rudniki, Międzyzakładowych Organizacji Związkowych Oświaty nr 1 i nr 2, Urzędu Miasta Częstochowy, Urzędu Statystycznego w Katowicach-Oddział w Częstochowie oraz ZF TRW.

Od sierpnia 2014 1069696