W związku z brakami formalnymi uniemożliwiającymi wypełnienie i wysłanie formularza SOF-2 prosimy Organizacje Związkowe o wydrukowanie załączonego pisma skierowanego do GUS, uzupełnienie go o datę i podpis Przewodniczącego Organizacji Związkowej i wysłanie go na adres wskazany w piśmie.
Bardzo ważne jest również, aby jako załącznik do pisma wydrukować i również umieścić w kopercie pismo przewodniczącego Komisji Krajowej Piotra Dudy skierowane do GUS.
Pismo przewodnie do GUS: pismo 1. Pismo Piotra Dudy do GUS: pismo 2. Więcej o tej sprawie pisaliśmy >tutaj.

Od sierpnia 2014 1068891