Witryna wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika i wyświetlić stronę internetową dostosowaną do indywidualnych preferencji. Możesz włączyć/wyłączyć obsługę mechanizmu cookies w swojej przeglądarce.

Kilkuset związkowców i sympatyków „Solidarności” z Regionu Częstochowskiego wzięło udział 20 maja 2026 r. w wielkiej manifestacji przeciwko polityce klimatycznej UE. Z całego Regionu pojechało do Warszawy pełnych 7 autokarów i 3 busy.

2026 05 20 glosowanie w senacie

Manifestacja odbyła się w dniu głosowania w Senacie wniosku Prezydenta RP Karola Nawrockiego o rozpisanie ogólnokrajowego referendum ws. polityki klimatycznej UE. Więcej informacji: LINK >>>>>.