Kilkuset związkowców i sympatyków „Solidarności” z Regionu Częstochowskiego wzięło udział 20 maja 2026 r. w wielkiej manifestacji przeciwko polityce klimatycznej UE. Z całego Regionu pojechało do Warszawy pełnych 7 autokarów i 3 busy.

Manifestacja odbyła się w dniu głosowania w Senacie wniosku Prezydenta RP Karola Nawrockiego o rozpisanie ogólnokrajowego referendum ws. polityki klimatycznej UE. Więcej informacji: LINK >>>>>.

