2023 03 22 wybory w pogotowiu

22 marca 2023 r. odbyły się wybory związkowe na kadencję 2023-2028 w częstochowskim Pogotowiu Ratunkowym i Miejskim Szpitalu Zespolonym.

2023 03 22 wybory w mszz

W Pogotowiu na funkcję przewodniczącego Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” został ponownie wybrany, jednogłośnie, Bartłomiej Fil. Będzie on również – wraz z Pawłem Niezgodą – reprezentował organizację w Krajowej Sekcji Pogotowia Ratunkowego i Ratownictwa Medycznego.

Organizacja Zakładowa w Miejski Szpitalu Zespolony ma natomiast nowego przewodniczącego – Ireneusza Będkowskiego. Zmiana warty na tej funkcji przebiegła wyjątkowo pokojowo – wieloletnia dotychczasowa przewodnicząca Elżbieta Ujma została wybrana członkiem Komisji Zakładowej. Serdecznie dziękujemy, Elu, za zaangażowanie również w sprawy Regionu. W sprawnym przeprowadzeniu wyborów w obu organizacjach pomagali członkowie Regionalnej Komisji Wyborczej: Dorota Kaczmarek i Stanisław Kołodziejczyk. Wszystkim wybranym na funkcje związkowe serdecznie gratulujemy!

Od sierpnia 2014 1071211