2023 03 20 wybory w teatrze

20 marca 2023 r. członkowie Organizacji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” w Teatrze im. Adama Mickiewicza i Bibliotece Publicznej w Częstochowie wybrali władze na nową pięcioletnią kadencję 2023-2028.

Przewodniczącą Komisji Międzyzakładowej została ponownie Teresa Dzielska, która w sprawozdaniu z działalności z lat 2018-2023 podkreśliła, iż dbała zawsze o ogół pracowników, nie tylko członków działu aktorskiego. Związkowa kadencja upłynęła na licznych staraniach o zwiększenie finansowania Teatru z budżetu miasta, które najczęściej odbijały się od ściany ignorowania i obojętności. Pisaliśmy o tym m.in. tu: LINK>>>. W sprawnym przeprowadzeniu zebrania wyborczego pomagali Dorota Kaczmarek i Jarosław Bernat z Regionalnej Komisji Wyborczej.
Z kolei związkowcy z częstochowskiego Elsenu wybrali nowego przewodniczącego - Bartosza Włodarczyka, natomiast w organizacji związkowej w Zespole Szkół Ogólnokształcąco-Technicznych w Lublińcu na funkcję przewodniczącej wybrano ponownie Katarzynę Myrcik. Wszystkim wybranym serdecznie gratulujemy!

Od sierpnia 2014 1069658