2023 03 02 wybory w dps

Związkowcy z lublinieckiego Domu Pomocy Społecznej „Dom Kombatanta” 2 marca 2023 r. przeprowadzili wybory na przyszłą kadencję 2023-2028. Na funkcję przewodniczącej Komisji Zakładowej jednomyślnie wybrano ponownie Joannę Bulik.

Joanna Bulik została również delegatką do Sekcji Krajowej Pracowników Pomocy Społecznej. Przypomnijmy, że pod koniec ubiegłego roku Komisja Zakładowa przy Domu Pomocy Społecznej kierowana przez koleżankę Joannę wywalczyła 20-procentową podwyżkę wynagrodzeń zasadniczych oraz nagrody finansowe.
Ponadto w ostatnich dniach wybrano ponownie przewodniczącymi częstochowskich organizacji związkowych NSZZ „Solidarność” w: Rurexpolu – Dariusza Zycha, Zespole Szkół Muzycznych - Piotra Kobiałkę, Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego – Artura Adamiaka, w SP ZOZ w Janowie – Marzenę Milkę, która została również delegatką do Regionalnej Sekcji Ochrony Zdrowia. Nowych przewodniczących mają natomiast Komisja Zakładowa w Spółdzielni Mieszkaniowej "Nasza Praca" - Patryka Sobczyka oraz Komisja Podzakładowa w II Urzędzie Skarbowym - Annę Pawlas. Wszystkim wybranym serdecznie gratulujemy!

Od sierpnia 2014 1069743