2023 01 05 wybory w toz 1

5 stycznia 2023 r. związkowcy z Terenowej Organizacji Związkowej Powiatu Częstochowskiego zebrali się w celu przeprowadzenia wyborów na kadencję 2023-2028, łącząc obowiązek wyborczy ze spotkaniem noworocznym. Na funkcję przewodniczącej Komisji Międzyzakładowej wybrali ponownie Danutę Żyłę.

2023 01 05 wybory w toz 2

Członkowie TOZ wybrali również delegatów do Regionalnej Sekcji Emerytów i Rencistów – Kazimierza Dudka i Bogumiłę Krawczyk oraz do Regionalnej Sekcji Kobiet – Annę Włodarczyk. Jeszcze w starym roku organizacja oddziałowa Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Częstochowie także wybrała swoje władze. Przewodniczącym KO został ponownie Grzegorz Ciesielski. Serdecznie obu przewodniczącym i delegatom gratulujemy!
Na zdjęciach: spotkanie wyborcze TOZ oraz przedstawiciele Regionalnej Komisji Wyborczej na spotkaniu.

Od sierpnia 2014 1069567