2022 11 02 dzien zaduszny

W Dzień Zaduszny, 2 listopada 2022 r., delegacja Prezydium Regionu zawiozła kwiaty i znicze na groby zmarłych w ostatnich latach związkowców.

Przeżywanie Dnia Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego to nie tylko powinność odwiedzenia miejsca spoczynku zmarłych, przyniesienia kwiatów, zapalenia zniczy, ale przede wszystkim oddanie szacunku i czci zmarłym - bliskim i dalszym - poprzez wspomnienie i modlitwę. Zapraszamy na Mszę św. w intencji zmarłych związkowców: LINK >>>.

Od sierpnia 2014 1070745