2022 04 23 nowy dom

Kampania „Nowy Dom”, której patronem honorowym jest NSZZ „Solidarność", to projekt edukacyjno-informacyjny skierowany do uchodźców z Ukrainy, który ma im pomóc w odnalezieniu się w nowej rzeczywistości.

Główny nacisk kładzie się na sprawy pracownicze, poruszając m.in. kwestie związane z dołączeniem do związków zawodowych, promując oczywiście NSZZ „Solidarność". Portal dla uchodźców: www.solidarity.com.ua. Ukraińska wersja portalu „Tygodnika Solidarność”: www.tysol.com.ua.

2022 04 23 nowy dom

Od sierpnia 2014 767643