2021 12 07 posiedzenie zr

7 grudnia 2021 r. odbyło się posiedzenie Zarządu Regionu. Na spotkaniu poruszono najbardziej aktualne tematy: przygotowania i program obchodów 40. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego (LINK) oraz sprawy bieżące.

Spotkania prowadzili członkowie Prezydium: przewodniczący ZR Jacek Strączyński oraz jego zastępcy - Dorota Kaczmarek i Stanisław Kołodziejczyk. Sprawozdanie z prac Prezydium (informujemy o działaniach na bieżąco na niniejszej stronie internetowej) przedstawiła zastępczyni Dorota Kaczmarek. Przewodniczący Jacek Strączyński zaapelował o liczny udział w uroczystościach 12 i 13 grudnia, wraz ze sztandarami związkowymi. Zastępca Stanisław Kołodziejczyk omówił sytuację w firmie SoNa w Koziegłówkach, gdzie pracodawca nadal odmawia rozmów z organizacją związkową. Region nie pozostawi związkowców bez pomocy. W firmie odbywa się tzw. rekontrola Państwowej Inspekcji Pracy.
W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, Prezydium ZR nie organizuje spotkania opłatkowego, ze względu na zagrożenie epidemiczne. Kalendarze związkowe na rok 2022 r. są już zamówione w drukarni.

Od sierpnia 2014 1069195