2021 04 24 imieniny ks jerzego

W dzień imienin błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki, 23 kwietnia 2021 r., Prezydium Zarządu Regionu wraz z księdzem kapelanem złożyło wiązankę kwiatów pod częstochowskim pomnikiem patrona Związku.
Dzień później delegacje związkowe spotkały się na modlitwie za pośrednictwem ks. Jerzego na Mszy św. w kościele pw. św. Wojciecha, obecnym miejscu posługi kapelana częstochowskiej „Solidarności” ks. Ryszarda Umańskiego.

W Mszy św. wzięli udział m.in. przewodniczący ZR Jacek Strączyński wraz z zastępczynią Dorotą Kaczmarek oraz poczty sztandarowe Regionu, Regionalnej Sekcji Emerytów i Rencistów, Stowarzyszenia WIR oraz historyczny sztandar organizacji zakładowej Wykrometu.

Od sierpnia 2014 1071751