2021 04 20 pismo przewodniczacego kk crop

Przewodniczący Komisji Krajowej Piotr Duda oraz organizacje związkowe NSZZ „Solidarność” działające w Grupie Tauron wystąpiły do Premiera o pilne spotkanie z przedstawicielami Związku i prawdziwy dialog z partnerami społecznymi.

Piotr Duda w piśmie do Premiera Mateusza Morawieckiego ostrzega, że próba narzucenia nieakceptowanych społecznie rozwiązań w obszarze transformacji sektora energetycznego doprowadzi do protestów, jakich nie było w Polsce od kilku lat. Stanowisko związkowców z Grupy Tauron popiera Zarząd Regionu Częstochowskiego [LINK].

2021 04 20 pismo przewodniczacego kk

Pismo organizacji związkowych z Grupy Tauron: LINK.

Od sierpnia 2014 1069738