solidarnosc biedronka

13 kwietnia 2021 r. przewodniczący organizacji związkowej NSZZ "Solidarność" w Jeronimo Martins Polska (Biedronki) Piotr Adamczak spotykał się z liderami i członkami częstochowskich sklepów sieci. Fachowego wsparcia pracownikom udzielał związkowy prawnik z Biura Regionu.
Omawiano bieżące problemy pracownicze, wśród nich przepracowanie pracowników sieci wynikające z niedostatecznej obsady personalnej. Problem nasilił się w okresie pandemii w związku z wydłużonymi godzinami pracy sklepów. Jedna organizacja Zakładowa NSZZ „Solidarność” w Biedronkach skupia członków z terenu całej Polski.

Od sierpnia 2014 1069123