region czestochowski logo 2016 150 brPrzypominamy, że po nowelizacji przepisów od 1 stycznia 2019 r. organizacja związkowa ma obowiązek przedstawiać pracodawcy informację o liczbie członków nie co kwartał, lecz dwa razy w roku, co 6 miesięcy (według stanu na 30 czerwca i 31 grudnia) w terminie do 10. dnia miesiąca następującego po tym okresie.
Informacja o liczbie członków Związku zgodnie z przepisami ma zostać przekazana przez organizację związkową bez wezwania pracodawcy. Wzory informacji dla pracodawcy: KZ - *.doc, *.pdf; KMZ - *.doc, *.pdf.

Od sierpnia 2014 784640