2020 03 24 wideokonferencja marek lewandowski

24 marca 2020 r. odbyła się wideokonferencja, w której wzięli udział członkowie Prezydium KK oraz przewodniczący ZR, m.in. Jacek Strączyński, przewodniczący Zarządu Regionu Częstochowskiego.
Posiedzenie pierwotnie miało mieć formę tradycyjną, stacjonarną, ale z powodu epidemii koronawirusa odbyło się (po raz pierwszy) w formule wideokonferencji. Omawiano m.in. stanowisko w sprawie "Tarczy antykryzysowej", wniosek do Komisji Europejskiej o zawieszenie handlu emisjami ETS oraz sprawy wewnątrzzwiązkowe.
W związku z niejasną perspektywą przebiegu epidemii przewodniczący ZR Jacek Strączyński sugeruje wstrzymanie rezerwowania noclegów na czas planowanych obchodów 40-lecia "Solidarności" w Warszawie (więcej informacji - tel. 34 360 55 70).

Od sierpnia 2014 1069297