2020 02 28 spotkanie przewodniczacych

W trakcie spotkania Przewodniczących Organizacji Związkowych Regionu Częstochowskiego, które odbyło się 28 lutego 2020 r., przewodniczący Zarządu Regionu i jego zastępcy omówili działania Prezydium, Zarządu Regionu oraz Komisji Krajowej w ostatnim okresie. Wśród poruszanych tematów znalazły się planowane obchody 40-lecia Związku w Warszawie na Stadionie Narodowym.

W sobotę 29 sierpnia 2020 r. na błoniach Stadionu Narodowego odbędzie się ogólnopolski Piknik Rodzinny "Solidarności", a następnie na samym stadionie koncert. Region Częstochowski rozdysponuje wejściówki wśród organizacji zakładowych, które do końca marca zgłoszą takie zapotrzebowanie. Uwaga: na piknik i koncert zapraszamy członków Związku wraz z rodzinami, przejazd autokarem do Warszawy i z powrotem bez opłat. Wkrótce podamy więcej informacji.

Od sierpnia 2014 1069540