2019 11 25 protest w siedzibie castoramy 1

Krajowy Sekretariat Banków, Handlu i Ubezpieczeń NSZZ "Solidarność" wraz ze strukturą światowych związków zawodowych UNI Global rozpoczął międzynarodową kampanię społeczną na stronach LabourStart, w ramach której domagamy się przywrócenia naszych koleżanek i kolegów z Castoramy do pracy.

Koleżanki i koledzy,
Przewodniczący organizacji związkowych, członkowie Związku
Bardzo Was prosimy o aktywne zaangażowanie się w tę akcję (...). Wszystko odbywa automatycznie i zajmuje kilka sekund.
Wejdź na wskazany adres strony: LINK i według wskazanych zasad wypełnij list poparcia:
- imię i nazwisko
- adres e-mail
- nazwę związku zawodowego
- kraj
- na samym dole wpisz do kratki podany numer
- kliknij.
Alfred Bujara, Przewodniczący Krajowego Sekretariatu Banków, Handlu i Ubezpieczeń NSZZ "Solidarność"

Więcej informacji o zwolnieniu związkowców z Castorany: link 1, link 2.

Od sierpnia 2014 1071869