2019 09 27 szkolenie z mobbingu

W szkoleniu "Mobbing w miejscu pracy", które odbyło się w siedzibie Regionu w dniach 26-27 września 2019 r. wzięli udział związkowcy z CSF Poland, Dom Polska, II Urzędu Skarbowego, Międzyzakładowych Organizacji Związkowych Oświaty nr 1 i 2, Politechniki Częstochowskiej, Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego, Terenowej Organizacji Związkowej oraz Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego.

Celem szkolenia adresowanego do członków organizacji zakładowych i społecznych inspektorów pracy było przygotowanie struktur związkowych do przeciwdziałania mobbingowi w miejscu pracy. Szkolenie w formie warsztatów prowadziła doświadczona trenerka Działu Szkoleń Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" Maryla Kościńska.

Od sierpnia 2014 1069026