Dwustuzłotowy bon dla członków NSZZ Solidarność Więcej informacji

flagi solidarnosci 460

W poniedziałek 9 września 2019 r. w godz. 9.00-12.00 wszystkie organizacje związkowe działające w ISD Huta Częstochowa organizują pikietę przed Sądem Rejonowym w Częstochowie przy ul. Żwirki i Wigury 9/11, gdzie mieści się VIII Wydział Gospodarczy.
Prezydium Zarządu Regionu apeluje do członków i sympatyków Związku o udzielenie wsparcia kolegom-hutnikom, którzy walczą o swoje miejsca pracy, poprzez liczny udział w pikiecie. Manifestacja będzie protestem przeciwko postanowieniu Sądu o odrzuceniu ofert dwóch potencjalnych nabywców Huty i ogłoszeniu upadłości likwidacyjnej zakładu. Decyzja ta może zostać jeszcze anulowana poprzez sąd II instancji.
Więcej informacji: >>>>>.

images/2020/2020-05-05-porozumienie-z-prezydentem-duda-fot-marcin-zeglinski.jpg