2018 10 11 szkolenie

Region Częstochowski NSZZ "Solidarność" w dniach 10-12 października 2018 r. zorganizował szkolenie dla liderów organizacji związkowych pt. "Bycie liderem związkowym - to zobowiązuje".

Trzydniowe wyjazdowe szkolenie, prowadzone przez trenera Komisji Krajowej Marylę Kościńską obejmowało następujące zagadnienia: Podstawy komunikacji społecznej • Istota retoryki - czyli moc słowa • Poczucie własnej wartości i skuteczności • Wizerunek lidera związkowego • Sukces związkowy wymaga współpracy.
Wcześniejsze z cyklu szkoleń (12-14 września 2018 r.) prowadzonych przez Marylę Kościńską poświęcono tematowi profesjonalizmu organizacji zakładowej. Wzięli w nim udział członkowie organizacji związkowych MOZO 1, MOZO 2, MPK w Częstochowie, MKZ przy Regionie Częstochowskim NSZZ "Solidarność", Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego oraz ZF TRW.

2018 12 10 gs381

Od sierpnia 2014 319716