Aktualny tekst statutu NSZZ "Solidarność" Więcej informacji

2018 10 02 szkolenie skarbnikow

We wtorek 2 października 2018 r. w siedzibie Regionu odbyło się szkolenie dla skarbników organizacji związkowych.

Szkolenie prowadziła Anna Rakocz, księgowa Zarządu Regionu, a wzięli w nim udział związkowcy z: DTR VMS Poland (d. Gomma Poland), MOPS Częstochowa, Nadleśnictwo Kłobuck, Oczyszczalnia Ścieków "Warta", Organizacja Międzyzakładowa przy Regionie Częstochowskim, PKP Zakład Linii Kolejowych, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego, Stacja Pogotowia Ratunkowego w Częstochowie, Tauron Dystrybucja, Wojewódzki Szpital Neuropsychiatryczny w Lublińcu, Zespół Ośrodków Zdrowia Gminy Janów oraz Zespół Szkół Muzycznych w Częstochowie.

2019 04 18 scout

2019 05 21 gs384 385