Wybory w Związku na kadencję 2018-2022 Więcej informacji

2017 12 21 wybory w nadlesnictwie klobuck

W nowej, powstałej w ciągu kończącej się kadencji, organizacji zakładowej NSZZ "Solidarność" w Nadleśnictwie Kłobuck wybory odbyły się jeszcze w starym roku.
Przewodniczącą została Iwona Sadek, wcześniej pełniąca funkcję sekretarza KZ. Dotychczasowy przewodniczący Adam Chudzik w związku z awansem i przeniesieniem do innego nadleśnictwa musiał również przenieść członkostwo w Związku. Zebranie wyborcze prowadził Stanisław Kołodziejczyk z Regionalnej Komisji Wyborczej (na zdjęciu górnym w środku). Wybranym na funkcje związkowe Kolegom Leśnikom serdecznie gratulujemy.

urna wyborcza 200 plotno

2017 12 21 wlokniarz karnet wzor 2018

Forbet Włókniarz Częstochowa: KLIKNIJ.Więcej informacji: KLIKNIJ.Tekst pochodzi ze witryny internetowej Regionu Częstochowskiego NSZZ „Solidarność” (www.solidarnoscczestochowa.pl)

2018 02 08 sebastian zdziechowicz