2017 12 12 wybory w zgm tbs

Związkowcy ze spółki miejskiej Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Częstochowie 12 grudnia przeprowadzili wybory związkowe na kadencję 2018-2022.
Na stanowisko przewodniczącego Komisji Zakładowej wybrano ponownie Krzysztofa Chochlińskiego (członka Zarządu Regionu kończącej się kadencji). Wybrano również pięcioro pozostałych członków KZ, cztery osoby do Komisji Rewizyjnej oraz elektorów uprawnionych do wyboru delegata/delegatów na Walne Zebranie Delegatów Regionu. Serdecznie wszystkim gratulujemy!
W sprawnym przeprowadzeniu wyborów pomagali Stanisław Kołodziejczyk i Anna Kubielska z Regionalnej Komisji Wyborczej.

legitymacje elektroniczne 190

2018 08 30 gs377 378