Wybory w Związku na kadencję 2018-2022 Więcej informacji

2017 11 11 narodowe swieto niepodleglosci 8546

W Narodowe Święto Niepodległości, jak co roku, w południe w częstochowskiej archikatedrze odbyła się Msza święta w intencji Ojczyzny, której przewodniczył metropolita częstochowski arcybiskup dr Wacław Depo.
Po Mszy świętej częstochowskie środowiska patriotyczne przeszły Aleją NMP, składając kwiaty pod tablicą poświęconą Stanisławowi Sojczyńskiemu "Warszycowi", pomnikami św. Jana Pawła II, Marszałka Józefa Piłsudskiego i bł. ks. Jerzego Popiełuszki oraz na Grobie Nieznanego Żołnierza.
W częstochowskim Marszu Niepodległości wzięli udział członkowie NSZZ "Solidarność" z pocztami sztandarowymi. Na zdjęciu powyżej: zastępca przewodniczącego Zarządu Regionu Stanisław Kołodziejczyk, przewodniczący ZR Jacek Strączyński i przewodniczący Organizacji Międzyzakładowej ISD Huta Częstochowa Jacek Maciński składają wiązankę kwiatów pod pomnikiem patrona Związku.

2017 11 11 narodowe swieto niepodleglosci 8495

2017 11 11 narodowe swieto niepodleglosci 8578