Wybory w Związku na kadencję 2018-2022 Więcej informacji

2017 10 10 komunikacja spoleczna dla nauczycieli

W dniach 9-10 października w siedzibie Regionu odbyło się dwudniowe szkolenie związkowe pod nazwą "Komunikacja społeczna dla nauczycieli".
Celem szkolenia było nabycie umiejętności komunikacyjnych oraz pokonywania stresu i wypalenia zawodowego. W szkoleniu wzięła udział - bardzo aktywny, jak podkreśliła prowadząca szkolenie trenerka Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" Maryla Kościńska - duża, dziewiętnastoosobowa, grupa nauczycieli.

urna wyborcza 200 plotno

2017 12 21 wlokniarz karnet wzor 2018