region czestochowski logo 2016 150 brTerminy poniższych szkoleń zostały już uzgodnione z trenerami Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" i zatwierdzone przez Prezydium Zarządu Regionu. Szczegóły dotyczące poszczególnych szkoleń, takie jak miejsce szkolenia, koszt itp. podawać będziemy odpowiednio wcześniej przed danym szkoleniem.

11-13 stycznia 2017
Rozwój Związku
Prowadzenie Janusz Zabiega, czas trwania - 2,5 dnia (szkolenie wyjazdowe). Szkolenie adresowane jest dla wszystkich związkowców, działaczy szczebla zakładowego, regionalnego i krajowego.

9-10 marca 2017
Mobbing w miejscu pracy
Prowadzenie Maryla Kościńska, czas trwania - 2 dni (szkolenie w siedzibie Regionu). Szkolenie adresowane jest dla członków organizacji zakładowych i społecznych inspektorów pracy. Zajęcia prowadzone są w formie warsztatów.

5-7 kwietnia 19-21 kwietnia 2017
Rozwój Związku

10-12 maja 2017
Bycie liderem związkowym - to zobowiązuje
Prowadzenie Maryla Kościńska, czas trwania - 2,5 dnia (szkolenie wyjazdowe). Szkolenie adresowane jest dla liderów struktur związkowych.

7- 9 czerwca 2017
Negocjacje
Prowadzenie Jan Plata-Przechlewski, czas trwania - 2,5 dnia (szkolenie wyjazdowe). Szkolenie adresowane jest do członków organizacji zakładowych.

11-13 października 2017 4-6 września 2017
Profesjonalizm organizacji zakładowej
Prowadzenie Maryla Kościńska, czas trwania - 2,5 dnia (szkolenie wyjazdowe). Szkolenie adresowane jest do członków organizacji zakładowych.

4-6 września 2017 11-13 października 2017
Komunikacja społeczna dla nauczycieli
Prowadzenie Maryla Kościńska, czas trwania - 2,5 dnia (szkolenie wyjazdowe). Szkolenie adresowane jest do nauczycieli z organizacji zakładowych.

16-17 listopada 2017
Stres w miejscu pracy
Prowadzenie Maryla Kościńska, czas trwania - 2 dni (szkolenie w siedzibie Regionu). Szkolenie adresowane jest do członków organizacji zakładowych i społecznych inspektorów pracy.

Od sierpnia 2014 1069290