region czestochowski logo 2016 125 brDział Szkoleń Regionu Częstochowskiego NSZZ "Solidarność" zaprasza na szkolenie wyjazdowe "Rozwój Związku - szkolenie podstawowe". Szkolenie poprowadzi Janusz Zabiega z Działu Szkoleń Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność".
Szkolenie obejmuje identyfikację i sposoby rozwiązywania problemów pracowniczych, czynniki determinujące pozycję Związku, interes pracodawcy a interes pracownika, przeszkody uniemożliwiające rozwój Związku w zakładzie - diagnozę sytuacji, sposoby radzenia sobie z problemami, rozmowy z pracownikami, strategię rozwoju NSZZ "Solidarność" w zakładzie pracy, planowanie działań na rzecz rozwoju organizacji związkowej. Prosimy o jak najwcześniejsze zapisy ze wględu na konieczność rezerwacji odpowiedniej liczby miejsc.
Termin szkolenia: 19-21 kwietnia 2017 r. Miejsce szkolenia: Hotel "Krokus" w Wiśle. Więcej informacji: link.

Od sierpnia 2014 1071880